Co piszą o sobie członkowie Stowarzyszenia "Czerwone Maki".

Tu znajdują się teksty, które o sobie napisali stowarzyszeni. Głównym źródłem informacji są opisy zamieszczone przez zainteresowanych na łamach Forum Stowarzyszenia, ale dopuszczalne są również inne sposoby komunikacji z administratorem. Jeżeli nie ma możliwości napisania tekstu w formie elektronicznej, to bardzo proszę nawet o odreczny list; znajdzie się wolentariusz, który przedstawi to w formie elektronicznej. Ważne jest jednak, aby administrator posiadał kopię elektroniczną lub pisemną, czyli tzw. "dupokrytkę" jak się to pięknie nazywało jeszcze w latach 80-tych. Nasza pamięć jest ułomna i taka kopia może być pomocna w razie sprzeciwów ze strony innych członków Stowarzyszenia.

Wpisy będą publikowane alfabetycznie wg. nazwiska [w przypadku mężatek wg. nazwiska panieńskiego, ponieważ znaliśmy się raczej przed zaślubinami]. Myślałem o porządku wg. daty wpływu, ale trudno byłoby szukać wybranej osoby przy większej ilości wpisów.

Wielka prośba - nie piszcie źle o innych, a o sobie możecie prawie wszystko.

[autor odpowiada za treść wpisu]
["prawie wszystko", bo admin nie chce mieć prawnych kłopotów i zastrzega sobie prawo cenzury kontrowersyjnych tekstów] [autorzy proszeni są o zgodę na publikaję ich adresów e-mailowych; będziecie mogli otrzymywać listy ze strony Stowarzyszenia]Byłeś, doświadczyłeś, opisz prosimy w tym formularzu!