Bezbarwne etui

 

Ekskluzywny wizytownik - opakowanie na wizytówki dla drukarzy wizytówek i agencji reklamowych. To opakowanie kończy erę zawijania wizytówek w papierki lub zawiazywania gumka. Plik biletów wizytowych jest zawsze bezpieczny przed zabrudzeniem lub zniszczeniem. Drukarze dbajacy o swój wizerunek traktuja ten wizytownik jako upominek/prezent/gift dla swojego odbiorcy, a jeżeli jest na nim umieszczone logo drukarni odbiorca dłużej zapamieta wykonawce.

Swój bilet wizytowy zawsze bedziesz miał pod reka, jeżeli ten wizytownik pełen Twoich busines cards umiescisz w neseserze. Nie zaskoczy Cie na targach prosba wystawcy o wizytówke, gdy Tobie akurat wszystkie "wyszły" z Twojego osobistego etui, portfela czy wrecz kieszeni. {przepraszam kobiety: powinienem również napisac "miała" i "w torebce", ale sam jestem facetem i jakos to pisanie wyszło samo}

Jeżeli jestes wystawca na targach, ten prezenter pozwoli Ci wyeksponować własne bilety wizytowe, a po ich rozdaniu posłuży jako "holder" do przechowywania otrzymanych wizytówek i bedziesz pewien, że ich nie zgubisz. W każdym przypadku po zakończeniu targów zamkniesz pudełko i schowasz do nesesera.

Pudełko wykonane jest z bezbarwnego polistyrenu - tworzywo sztuczne o symbolu PS; plastik ten jest szeroko stosowany w prod. art. AGD i nadaje się do ponownego przetwarzania (recyclingu), wiec można go nazwac "eko".

Wykonujemy nadruki w technologii tampoprint (tampo) lub sitodruk.

od 100 do 200 biletów wizytowych w zależnosći od grubosci papieru
55 x 101 mm  ("angielskie" szer. 56 mm można ułożyć pionowo)

Wyrób zaprojektowała oraz narzędzia wykonała firma ARPAT.

Jeżeli nie widzisz klawiszy: "Opisy produktów", "Cennik", "Wysyłka i zapłata" otwórz:
Moja strona główna.

Jezeli Wasza drukarnia lub agencja reklamowa wykonuje wizytówki
tj. bilety wizytowe, visting-card, carte de visite, address card, business card:
bezpłatny katalog drukarni stoi przed Wami otworem:
"Swiat wizytówek"

Jeżeli nie wiesz jak przechowywać swoje bilety wizytowe zobacz:
Opisy produktów

Jeżeli nie jestes pewien/pewna jak powinna wygladać Twoja wizytówka lub jak jej używać, przeczytaj:
O wizytówkach