W zdrowym ciele zdrowy duch.

Druhny i Druhowie
Drodzy Przyjaciele

Z satysfakcją pragnę Was poinformować, że od kilku miesięcy trwają nasze treningi w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 85 przy ul. Narbutta 14 w Warszawie (ul.Narbutta róg ul Sandomierskiej). Dzięki życzliwości dyrektora szkoły obiekt udostepniany jest nam bezpłatnie. Nie bez znaczenia jest także fakt, że po forsownym, dwugodzinnym treningu możemy skorzystać z kabin prysznicowych przy szatniach, które w danym dniu wykorzystujemy.

Moi Drodzy

Niepokoi mnie fakt małej frekwencji podczas naszych treningów, pomimo atrakcyjnego ich terminu w dni świąteczne oraz faktu, że do naszej dyspozycji oddano jedną z najpiekniejszych hal sportowych Warszawy. Grzechem jest nie wykorzystywanie okazji, za którą inni słono płacą. Nie wypada w tym zacnym i usportowionym gronie wspominac o zaletach aktywności fizycznej dla ciała i ducha. Wierzcie mi, niektórzy "zalety" te odczuwają przez cały tydzień - ale nie dłużej niż do nastepnego treningu. Na razie z uwagi na męski skład zespołów graliśmy głównie w "nogę" - tocząc zaciętą rywalizację z harcerzami z drużyny "Świerków", ale możemy także wykorzystać boiska do koszykówki, piłki ręcznej lub piłki siatkowej. Możemy także zorganizować rekreacyjną gimnastkę dla Pań. Spróbujmy przełamać nasze stare, niedzielne przyzwyczajenia - przy biesiadnym stole i przed telewizorem.

W zdrowym ciele - zdrowy duch…..


Jednocześnie spieszę poinformować Was, że wychodząc na przeciw postulatom Starszyzny Stowarzyszenia wynegocjowaliśmy zmianę terminu naszych, treningów, które od ubiegłego tygodnia odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 20.00 do 22.00

Do zobaczenia w najbliższą sobotę. Zabierzcie ze sobą Waszych najbliższych: współmałżonków i dzieciaki.
Pozdrawiam - Sławek Szczepanik